KURUM KÜLTÜRÜ
 
Trabel A.Ş. olarak, insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyor. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, koşulsuz sevgi, yardım etme ve yüreklendirme; Trabel A.Ş.’de oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir. İnsan Kaynakları Politikalarımız, oluşturduğumuz kültürün yanı sıra vazgeçilmez değerlerimize birlikte sahip çıkmanın üzerine kurulmuştur. Bu değerlerin özünde; müşteri ve kalite odaklı olmak, katılımcılık, liderlik, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinci vardır. Ortak değerlerinin bulunması ve ekipteki tüm bireylerin, davranışları ve kararları ile bu değerlere sahip çıkmaları, başarının ön koşuludur. Bizim de stratejimiz; bizi biz yapan ve Trabel A.Ş’ye bu büyümeyi sağlayan değerlerimize sahip çıkmak, diğer bir yandan da değişen ülke ve dünya koşullarının gerektirdiği yeni hedef, davranış, ve sistemleri kurum kültürümüzün içine dahil etmektir.
 
Katılımcı, performans ve gelişim odaklı kurum kültürümüzün genel organizasyon içinde kişisel sorumluluğu arttıran ve her düzeyden düşünceyi özendiren paylaşımcı misyonumuzun bir yansıması göze çarpmaktadır.
 
Şirketimizin varlığını devam ettirerek, bizden sonraki kuşaklara büyüyerek intikal ettirilmesi ortak buluşma noktamızdır.
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon Valiliği E-Türkiye Başbakanlık BİMER
         

Trabel A.Ş.
Hızırbey Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. Cemal Kamacı Spor Merkezi Kat:2 - TRABZON
Telefon: +90 462 223 54 40 - Faks: +90 462 229 02 52
Tüm hakları saklıdır (c) - 2013