GENEL MÜDÜR'ÜN MESAJI
 
Metin ÖZTÜRK

Değerli Çalışanlarımız;

Yönetimi devir aldığımız 2009 yılı Mart ayından itibaren hizmette yenilikçi bir çizgi benimseyen şirketimiz bugün Türkiye’nin önde gelen Belediye Şirketleri arasında yer almaktadır.

İşimiz gereği, Şehrimizde yaşayan ve ürettiği alt ve üst yapı faaliyetlerinin sağlam ve sağlıklı olması için gerekli personel takviyesini, Belediyemizin hizmetlerini rahat yürütebilmesi için hizmet alım ihale usulü ile hizmetleri Belediyemizden devr almakta ve Başkanımızın sloganı olan “ marka şehir olma”hedefine yaklaştırma gayretlerimiz en üst seviyede devam etmektedir.

Bir diğer sorumluluğumuz da, müşterilerimiz, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve içinde yaşadığımız toplum ve Türkiye ekonomisi için yarattığımız değerleri sürekli artırmak ve devam ettirmektir.

“Bu topraklardan aldıklarımızı yine bu topraklara geri vermek” düşüncesi doğrultusunda, Şehrimizde yaşayan insanlarımızın yaşam kalitesinin yükselmesine hizmet etmek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Türkiye’de ve dünya pazarlarında rekabet gücümüzü artırmak ve sürekli büyümek için, çevre ile dost teknolojiler kullanmaya, çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ile yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamak, farklılaşmayı destekleyecek bir ortam oluşturma çalışmalarına devam edeceğiz.

Şirket olarak, işimizi en iyi şekilde yaparken, topluma olan görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi sürdüreceğiz.

Ekibimiz ve yetkinlikleri, temel hedefimizi hayata geçirmemizde büyük önem taşıyor ve Ekip başarısının aynı zamanda müşterilerimizin de başarısının mimarları olduğu düşüncesi ile Başarıya olan inancımız ve siz değerli paydaşlarımızın bizlere duyduğunuz güven ile her geçen gün performansımızı daha yükseklere taşıyacak. Belediyelerimizin tercih ettiği ayrıcalıklı iş ortağı olmaya devam edeceğiz.

  Metin ÖZTÜRK
Genel Müdür
 
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon Valiliği E-Türkiye Başbakanlık BİMER
         

Trabel A.Ş.
Hızırbey Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. Cemal Kamacı Spor Merkezi Kat:2 - TRABZON
Telefon: +90 462 223 54 40 - Faks: +90 462 229 02 52
Tüm hakları saklıdır (c) - 2013